Zwroty i reklamacje

Zwroty

Klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży zakupionych w sklepie CLARETstyle produktów w ciągu 14 dni kalendarzowych od ich otrzymania, na zasadach opisanych w Ustawie z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 nr 827) poprzez złożenie oświadczenia na piśmie którego wzór pobierze na stronie.

Otrzymany produkt należy odesłać wraz z wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy i paragonem na adres:

Bartłomiej Nowak JJ SOFT z dopiskiem zwrot
ul. Zatorska 56a
32-551 Olszyny

POBIERZ FORMULARZ ZWROTU

Sprzedający zobowiązany jest do zwrotu kosztów transakcji, w terminie 14 dni od otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od umowy. Zwrot płatności nastąpi przy użyciu przelewu bankowego. Sprzedający może powstrzymać się ze zwrotem płatności na rzecz Klienta do chwili otrzymania towaru z powrotem.
Sprzedający ma prawo odmówić przyjęcia zwrotu lub dokonania wymiany towaru, który wykazuje jakiekolwiek ślady użytkowania przekraczającego podstawowe zapoznanie z produktem jak np. poplamienie, ślady makijażu, mechaniczne uszkodzenie, brak oryginalnego zamocowania metki, wszelkich środków zapachowych.
Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący.
Sprzedający nie przyjmuje zwrotów ubrań wysyłanych do firmy za pobraniem lub paczkomatami.
Zwrot nie przysługuje innym podmiotom gospodarczym, które na zakup towarów otrzymały fakturę VAT.
W przypadku wymiany koszt powtórnej wysyłki pokrywa Kupujący

Nie, kupujący nie ponosi dodatkowych opłat za zwrot. Jedyny koszt, jaki ponosi kupujący to koszt odesłania towaru.

Otrzymany produkt należy odesłać wraz z wypełnionym formularzem i paragonem na adres:

Bartłomiej Nowak JJ SOFT z dopiskiem reklamacja
ul. Zatorska 56a
32-551 Olszyny

POBIERZ FORMULARZ ZWROTU

Szczegóły reklamacji:Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący.Sprzedający nie przyjmuje paczek wysyłanych do firmy za pobraniem lub paczkomatami.

Sprzedający ustosunkuje się do każdego żądania niezwłocznie, ale nie później niż w terminie 14 dni. Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny.
W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny – pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe, Sprzedający zwróci wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji.

KOSZTY I TERMINY DOSTAWY

Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach powyżej 299 zł. Nasze zamówienia wysyłamy za pośrednictwem kuriera INPOST.

Nie wysyłamy paczek za pobraniem. Wysyłka 1-5 dni robocze.

DOSTAWA W KRAJU:
– Kurier DPD przedpłata – 15,00 zł
– Kurier DHL przedpłata – 15, 00 zł
– Kurier DPD pobranie – 20,00 zł
– Kurier DHL pobranie – 22,00 zł
– Paczkomaty INPOST 24/7 – 12,00 zł

Uwaga: Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty za zamówiony towar w ciągu 4 dni kalendarzowych od zawarcia Umowy Sprzedaży. Po przekroczeniu tego terminu umowa zostaje zerwana z winy Klienta.

Tak, realizujemy przesyłki zagraniczne. Wszystkie przesyłki międzynarodowe są realizowane Pocztą Polską po przedpłacie na konto. Wysyłka 1-5 dni robocze. Szczegóły w regulaminie dostępnym tutaj

Standardowy czas oczekiwania na przesyłkę od 1- 5 dni roboczych.

W naszym sklepie możesz zapłacić za pośrednictwem:

– Przelewy24 (bezpieczne płatności kartą, Apple Pay, Android Pay oraz ponad 26 banków do wyboru)
– PayPal
– Standardowy przelew bankowy na nasze konto

Sklepy które używają certyfikatu SSL (zielona kłódka przy adresie strony) oraz zaufanych systemów płatności uznawane są za bezpieczne. W naszym sklepie CLARETstyle wykorzystujemy powyższe technologie aby chronić Państwa dane oraz zapewnić jak najlepszy poziom obsługi klienta. W innym przypadku gwarantujemy zwrot pieniędzy oraz możliwość zwrotu towaru w ciągu 14 dni.